$49.90
$0.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yeni Sezon Babet Modelleri

Kadınların rahatlık açısından bir numaralı tercihi olan renk renk babetler uygun fiyat garantisi ile birlikte online mağazalarda satışa çıkarılıyor. Siparişler tamamlandığı takdirde 24 saat içerisinde kargoya verilen yeni sezon babet modelleri hızlı teslimat parolasıyla Türkiye'nin her şehrine gönderilmektedir. Kombin seçeneklerine en uygun babetler rahatlığın yanı sıra şıklığı da bir arada sunuyor. Sepete eklendiği takdirde yüzde yirmi beşe varan indirimler de tüm alıcıları bekleyen bir diğer avantajdır.

Siyah Platin Babetler ve Ürün Özellikleri

Mevcut sitelerde ilk seçenekleri siyah platin babetler oluşturuyor. Yaş fark etmeksizin her kadının rahatlıkla giyilebileceği bu ayakkabılar, mevsimlik olarak da tercih edilebilir. Başta pantolon ve etek olmak üzere birçok farklı alt giyim ürünüyle rahatlıkla kombin yapılabilmesi de en büyük kullanım avantajlarından biri olarak görülüyor. Taş işlemeli yeni sezon babet modelleri elbise ve abiye gibi özel kıyafetlerin altında da giyilebilir. Işıl ışıl görünümleriyle benzerlerinden ayrılan platin babetler, yüzde yüz yerli üretimdir. Süsleme amacıyla kullanılan taşlar, babetlerin geneline yayılarak son derece özgün ve estetik bir imaj çizgisini yansıtıyor.

Rugan Görünümlü Kırışık Babetler

Özellikle genç alıcılar için en uygun babetler listesinde ilk seçeneği kırışık modeller oluşturuyor. Rugan olan bu ayakkabıların garanti süreleri 12 aydan başlamaktadır. Tıpkı geçen sene olduğu gibi bu yıl da en trend seçeneklerin başında gelmektedir. Ön kısmındaki büyük taş süslemeleri babetlerin çok daha kaliteli ve orijinal görünmesini sağlıyor. 18 - 25 yaş aralığındaki genç kuşağın büyük bir rağbet oranıyla tercih ettiği renk renk babetler Pu deri kullanılarak imal edilmiştir. Anti-bakteriyel özelliklere sahip olan bu ürünler sadece estetik değil sağlıklı giyimler için de idealdir.

Vizon Cilt Babetler

Kategoride alıcıların beğenisine sunulan yeni sezon babet modelleri sadece krem ve siyah gibi ana renklerle satışa çıkarılmıyor. Bunun dışında vizon ve taba gibi karakteristik renkler de herhangi bir fiyat farkı olmaksızın sipariş edilebilir. Topuk ölçüleri ise 1 cm'den başlayıp 4 cm'e kadar uzanıyor. Elbise ve etek gibi kıyafetlerin altına topuklu ayakkabı dışında bir alternatif düşünen alıcıların büyük ilgi gösterdiği vizon cilt babetler, uygun fiyatları nedeniyle de tercih sebebidir. Hazır taban rahatlığını da sunan bu ürünler, gündelik yaşamda da giyilebilir.

Süet Babetler ve Renk Alternatifleri

Her yaşta ve beğenideki kadınlara sunulan renk renk babetler süet olan modelleriyle de satışa çıkarılıyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen bu ürünler de tıpkı diğer modeller gibi yerli üretimdir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan süet babetler karakteristik görünümleriyle de dikkat çekiyor. Kumaş pantolon ve süet etekler ile birlikte ikili takım oluşturularak arzu edilen şıklık taçlandırılabilir. Süet malzemesi kullanılarak imal edilen yeni sezon babet modelleri aksesuar detayları ile de fark yaratıyor. Kare, dikdörtgen ve üçgen gibi geometrik detaylar süet babetlerin üzerinde kullanılarak müstakbel alıcılara farklı alternatifler sunuluyor.

Kategorilerdeki Diğer Süet Babet Çeşitleri

Günümüzün modasına en uygun babetler bu modeller ile sınırlı değil. Son yılların en popüler renk seçenekleri olan pudra ve bej renkleri de uygun fiyatlarla satın alınabilecek diğer seçenekleri oluşturuyor. Bej renginde ise açık ve koyu olmak üzere çeşitli ton farklılıkları bulunmaktadır. Daha sade ve minimal tercihleri bulunan kadınlar için taş süetler ve siyah krokolar mevcuttur. Kırmızı pradalar ise çiçek desenli elbiseler ve kısa abiyeler ile birlikte kombin yapılabilir. Mevcut kategorilerde diğer renkler kiremit ve platin gibi özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdiği renklerdir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR