Hakkımızda

11 yıllık geçmişiyle ayakkabı sektörüne yön veren ve Türkiye de birçok markaya ayakkabı üreten Ccway markasının e-ticaret sitesi olan Moda trend, uygun fiyat ve kaliteli ürün dustürü ile faaliyet sürdürmektedir.

Türkiye genelinde 18 şubesi ile ayakkabıya dair tüm beklentileri en güncel şekilde müşterilerine sunan firmamız; daha hızlı, kolay ve etkin biçimde ulaşılabilir olmak, üretim ve tasarımına imzasını attığı ayakkabı modellerini geniş kitlelere sunmak amacıyla Modatrend markasını hayata geçirmiştir.

Ana hedefi müşteri memnuniyetinin yanı sıra; yılın en trend ve kaliteli ayakkabı modellerini en uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmak olan Modatrend ile kendi modanıza yön vermek artık elinizde.

Pek çok tanınmış markaya özel tasarlayıp ürettiği ayakkabı modelleri ile ayakkabı tutkunlarının beklentilerini karşılayan Modatrend, bot ve çizmeden babete, spor ayakkabıdan günlük ayakkabıya, sandalet ve terlikten çanta ve cüzdana kadar geniş ürün yelpazesiyle her tarza ve bütçeye hitap etmektedir.

Modatrend dünyasının avantajlarıyla siz de dilediğiniz zaman zarafetinizi taçlandırın! Çünkü ayrıcalıklı olmak herkesin hakkı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR